HİZMETLERİMİZ & ÜRÜNLERİMİZ

Mantar Reklam Ajansı, deneyimli ve yaratıcı ekibi ile firmanızın ihtiyaç duyduğu reklam ve tanıtım hizmet ve ürünlerini sizlere sunmaktadır. Hizmet ve ürün kalitesini gün geçtikte arttıran ajansımız, reklam ve tanıtım sektörünün lokomotif firması olma yolunda ilerlemektedir.

Hizmet ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir ya da sol menüde bulunan sizin yapabileceğimiz başlıkları inceleyebilirsiniz. Sizlerin çalışma ortamlarını ziyaret etmekten ya da sizlerin ofisimizi ziyaret etmenizden mutluluk duyarız.


home_interactive_offer_list_2

SİZE ÖZEL DOSYA

Ajansımız müşterilerine ya da müşterisi olmak isteyen firmalara, ücretiz "Reklam ve Tanıtım Dosyası" hizmeti sunmaktadır. Bu dosyada görüşmelerimiz sonucu size özel olarak hazırladığımız sektör analizleriniz ve reklam & tanıtım alanında ihtiyaç duyacağınız öğeler bulunmaktadır. Reklam ve tanıtım reçetesi olarak da adlandırdığımız bu özel dosyayı talep etmek için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

home_interactive_offer_list_3

GELİŞEN TEKNOLOJİ ve DEĞİŞEN REKLAMCILIK

Günden güne gelişen teknoloji bulunduğunuz sektörde olduğu gibi reklam sektörünü de değiştirmektedir. Farklı mecralarda farklı uğraşları doğuran teknolojik gelişimler, bir yandan firma tanıtımlarınızı güçlendirirken bir yandan da rakiplerinizle aranızda olan mücadeleyi de arttırmaktadır.
Televizyon reklamlarının ve açık hava tanıtımlarının yerini güçlü bir şekilde almakta olan dijital tanıtım fırsatları, daha uygun maliyetlere daha fazla hedef kitle imkanı sunmaktadır. Modern internet siteleri, e-ticaret sistemleri, mobil uygulamalar, sosyal medya tanıtımları gibi alanlarda ajansımız sizlere hizmet sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ ve İLETİŞİM İÇİN;

Bizlerle e-posta ve telefon yoluyla ya da iletişim sayfamızda bulunan iletişim formu aracılıyla irtibat sağlayabilirsiniz.